Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-10-10
Megtekintve: 19
Érdeklődések: 0 db
Vezető CNC technológus
alkalmazott
Egyéb
Hirdetés szövege
Feladatok:
• Felügyeli a gépeken történő megmunkálás menetét, a szerszámokhoz kiadott paraméterek használatát
• Folyamatosan fejleszti a gépeken történő megmunkálási technológiát, programokat
• Szerszámélettartamok felügyelete, új szerszámok tesztelése-, bevezetése a gyártásba
• Technológiai módosítások kezdeményezése a hatékonyság növelésének érdekében
• Figyelemmel kíséri a megrendelés állományt és a gépek lefedettségét a leghatékonyabb technológia érdekében
• Rendszeresen (napi szinten) ellenőrzi a szerszámkészletet, rendelési igény nyújt a beszerzés felé
• Támogatja, tanítja és irányítja a technikusokat, javaslatot ad fejlesztési lehetőségekre
• Az IATF 16949 minőségirányítási rendszer üzemeltetéséhez szükséges feladatok végrehajtása

Elvárások:
• Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
• Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete
• Műszaki rajz magas szintű ismerete
• Alapanyag ismeret (alumínium, acél, öntvény)
• Termelő cégnél szerzett tapasztalat
• Önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:
• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése
• Hosszútávra szóló munkalehetőség
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria, havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása, bejárás támogatás
• Akár azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél csapatunk tagja lenni,
várjuk szakmai önéletrajzod a bérigény megjelölésével a hr@qprt.hu email címre.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt
06302664549
hr@qprt.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat