Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-10-10
Megtekintve: 13
Érdeklődések: 0 db
HR vezető
középvezető
Egyéb
Hirdetés szövege
Főbb feladataid lesznek:
• HR stratégia kidolgozása
• Adatszolgáltatás vezetőknek és hivatalos szerveknek
• Bérstratégia kidolgozásában való részvétel, előkészítése
• Jelenlét, szabadság-formanyomtatványok elkészítése törvényi előírások szerint
• Oktatások koordinálása- folyamat kialakítása, új belépők/ munkavállalók esetén
• Munkaköri elemzések/ munkaköri leírások elkészítése

Éppen Téged keresünk, ha rendelkezel:
• Felsőfokú végzettséggel
• HR területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat
• Rálátással, hozzáértéssel az autóipari pozíciókra
• Kiemelkedő kommunikációs készséggel
• Proaktív, eredményorientált hozzáállással
• B kategóriás jogosítvánnyal

Amit biztosítunk számodra:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
• Versenyképes bérezést és juttatási csomagot
• Cafetériát, mér az első hónap után
• Fiatalos csapatot, közös rendezvényeket
• Lojalitásod értékelését

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél csapatunk tagja lenni,
várjuk szakmai önéletrajzod a bérigény megjelölésével a hr@qprt.hu email címre.
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt
06302664549
hr@qprt.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat